Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 49 z celkem 49 článků.

Čáslav si odvezla z Chotusic dvanáct branek

V dalším kole okresu mladších žáku vyjela čáslavská U11 do nedalekých Chotusic, kde jí čekal velice silný soupeř. Chotusice, které jsou na prvním místě tabulky, nedali Čáslavi nic zadarmo. Ač výsledek 12:2 pro Chotusice vypadá strašlivě, trenér byl s předvedenou hrou vcelku spokojený.

Třetí krajský turnaj

V dalším krajském turnaji se čáslavští vydali opět do Benešova, kde se snažili napravit své selhání z minulého turnaje.

Další postup kategorie U11 v Planeo Cupu

Ve druhém kole se naši borci ročníku 2012 vydali do Havlíčkova Brodu usilovat o další postup v Planeo Cupu. Zde se utkali s celky Havlíčkův Brod, Chrudim, Hlinsko, Vlašim a Jihlava. Po jedné prohře, jedné remíze a třech vítězstvích si čáslavští došli pro druhém místo a postoupili do poslední kvalifikace před závěrečným republikovým turnajem.

Ztracené body s Bratčicemi

V dalším kole okresních mladších žáků přijel do Čáslavi soupeř z Bratčic. Čáslavští ve středu utrpěli vysokou prohru 0:7 s Uhlířskými Janovicemi, a tak chtěli svoje zaváhání napravit právě s Bratčicemi. Mladíci z Čáslavi začali aktivně a vytvořili si několik šancí ke skórování, bohužel nebyli důslední směrem dozadu, a tak soupeř vždy dorovnal. Tím pádem se na konci zápasu body dělily.

Kvalitní výkon s Malínem

K druhému utkání okresu mladších žáku vyjela čáslavská U11 do Malína. Domácí byli bez zisku bodu, a tak byl úkol jasně daný, a to vyhrát. Čáslav měla od začátku tlak a soupeře pouštěla jen do ojedinělých brejků. Z těch soupeř gól nevstřelil, a tak si čáslavští odvezli z Malína nejen tři body, ale i čisté konto.

Výlet do Nymburka

Kategorie starších přípravek se zúčastnili druhého krajského turnaje. Jejich soupeři byli opět Nymburk, Pátek, Benešov a Kolín. Tentokrát se však U11 moc nedařilo, a tak si z Nymburka odvezla spoustu obdržených branek a žádný bod.

První mistrovské utkání mladších žáků

Po prvních třech odložených utkáních mohli borci z čáslavské U11 konečně poměřit síly s okresními mladšími žáky, a to konkrétně se Suchdolem. Čáslav měla první poločas chuť vyhrát, ale druhý poločas se jim střelecky nedařilo. Po gólovém náskoku z prvního poločasu si vítězství udrželi.

U11 vybojovala 2. místo a postupuje!

V úterý 13. září se v Kutné Hoře uskutečnilo první předkolo Planeo Cupu. Každý tým odehrál čtyři zápasy po 20 minutách ve složení 5+1. Čáslavští se po jedné prohře, jedné remíze a dvou výhrách umístili na krásném druhém místě a postoupili do dalšího předkola Planeo Cupu. V turnaji se čáslavští utkali s Chlumcem nad Cidlinou, Kutnou Horou, Nymburkem a AFK Pečky. Hráči z Uhlířských Janovic na turnaj nedorazili, a tak jejich zápasy byly kontumovány.

První krajský turnaj

Po třech zrušených zápasech se čáslavská U11 konečně dočkala svého prvního turnaje v podzimní části. Na všech, kteří se turnaje zúčastnili bylo vidět, že už jim zápasové nasazení chybělo a dali do celého turnaje všechno!