Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 18 článků.
801_20230620_122731.jpg

Krajské finále mladších přípravek – stříbro!

Sezóna pomalu, ale jistě končí a s tím jsou spojené finálové turnaje kategorií přípravek. V neděli jsme zavítali na krajské finále mladších přípravek s hráči ročníku 2014 a 2015. Na turnaji jsme se utkali se soupeři krajské úrovně, proti kterým jsme doposud nehráli – SK Český Brod, FK Kunice, FK Dobrovice, SK Bystřice, Bohemia Poděbrady a Cembit Beroun.

724_20230426_111156.jpg

Vzdělávací seminář MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce

FK Čáslav v letošním roce připravil sérii vzdělávacích seminářů pro rodiče našich fotbalistů/fotbalistek, zároveň rovněž pro trenéry našich mládežnických celků. Startujeme již v úterý 2. května 2023 seminářem paní doktorky MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce. Seminář je pro členy/rodiče FK Čáslav bezplatný!

721_20230424_104003.jpg

Hráči Čáslavi na minilize v Pardubicích předvedli skvělé výkony

V sobotu se uskutečnilo třetí kolo jarní miniligy s účastí  čáslavské mladší přípravky U8. Kvůli podmáčenému hřišti v Rybitví byl turnaj přesunut na UMT v blízkosti nového fotbalového stadionu FK Pardubice. To poskytlo hráčům příležitost zahrát si na zbrusu novém umělém trávníku, z čehož byli nadšení. Během turnaje si Čáslavští připsali tři vítězství a  jednu remízu. Porážku pocítili až v závěrečném utkání, kdy už  na zvrácení nepříznivého stavu proti soupeři z AFK Pečky nezbyly síly.

698_20230411_134109.jpg

Na mezikrajské minilize sehráli vyrovnaná utkání

Druhé kolo mezikrajské miniligy mladších přípravek se odehrálo minulý týden v sobotu na přírodním trávníku v Pečkách. Celkem se utkalo šest týmů, včetně domácího celku AFK Pečky. Dále: SK Sparta Kolín, FK Pardubice, SK Lázně Bohdaneč, SK Český Brod a mladší přípravka FK Čáslav U8.

674_20230323_095448.jpg

Povedené vystoupení v úvodním kole mezikrajské miniligy

Pro jarní část sezóny se mladší přípravka U8 kromě turnajů pořádaných OFS Kutná Hora přihlásila do Miniligy, které se účastní týmy ze Středočeského a Pardubického kraje. Během jara se uskuteční šest kol, při nichž se hráči utkají s týmy: SK Sparta Kolín, FK Pardubice, SK Český Brod, AFK Pečky, SK Lázně Bohdaneč. Tuto neděli týmy poprvé porovnali síly na umělé trávě v Kolíně.

673_20230323_093935.jpg

Mladší přípravka se utkala s Vlašimí a Benešovem

Nezvykle náročný víkendový program zahájila mladší přípravka v sobotu dopoledne turnajem na umělé trávě ve Vlašimi. Hráči ročníku 2015 se zde utkali s domácí Vlašimí a dvěma celky Benešova. Dvě hodiny trvající, téměř nepřerušená hra, hráče natolik pohltila, že bylo velmi obtížné dostat je pryč ze hřiště. Závěr si hráči zpestřili penaltovým rozstřelem, ve kterém se klukům také dařilo, a odjížděli tak z Vlašimi s pocitem vítězství a úsměvem na tvářích.

665_20230316_112107.jpg

Uspořádali jsme turnaj mladších přípravek

V neděli 12. března se v Čáslavi konal turnaj mladších přípravek. Za fotbalový klub FK Čáslav se turnaje zúčastnily obě kategorie U8 i U9. Naše týmy v turnajovém klání poměřily síly s celky: ŽSK Třemošnice, FK Červené Pečky, TJ Star Tupadly a SK Sparta Kutná Hora. I přes nepřízeň počasí předchozích dní nám počasí přálo a celým turnajem nás provázely první jarní sluneční paprsky.