Zobrazeno 31 až 40 z celkem 119 článků.
303_20220426_133444.jpg

Čáslav jede ve středu do Vysokého Mýta

Fotbalisty Čáslavi čeká již zítra další kolo divizní skupiny C. V předehrávaném zápase 23. kola zavítají svěřenci trenéra Jakuba Svobody na půdu druhého celku tabulky – SK Vysoké Mýto.

295_20220425_083308.jpg

Čáslav ukořistila další tři body, dvě branky vstřelil Karel Hejný

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím stadionu přivítali celek SK Poříčany. Domácí na zisk tří bodů zadělali dvěma slepenými brankami Hejného v prvním poločase. Ve druhém dějství hosté snížili z pokutového kopu. Pojistku výsledku dala Čáslavi až třetí branka Slavíka deset minut před koncem zápasu.

294_20220423_081735.jpg

Čáslav v neděli vyzve šestý tým tabulky – SK Poříčany

Fotbalisté Čáslavi ve 22. kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají v neděli 24. dubna od 17 hodin SK Poříčany. Hosté na čtvrtou Čáslav ze šestého místa ztrácejí pět bodů. Čáslavští po sérii tří výher v řadě v posledních dvou utkáních urvali pouze jeden bod, za domácí remízu s Velkými Hamry. V posledním kole pak svěřenci trenéra Jakuba Svobody prohráli v Náchodě 1:3!

290_20220421_082922.jpg

Václav Slavík odehrál za Středočeskou reprezentaci celé utkání, jeho tým vyhrál na penalty

Zajímavé utkání nabídlo první kolo národní kvalifikace UEFA Regions Cupu, které se hrálo ve středu v Doksech. Domácí tým Libereckého kraje hostil reprezentaci SKFS. Středočeši postoupili do čtvrtfinále po penaltovém rozstřelu. Barvy Čáslavi hájil ve výběru Středočeského kraje Václav Slavík, který odehrál celé utkání. Další nominovaný Jan Hannich se zápasu nezúčastnil z pracovních důvodů.

283_20220419_093208.jpg

Čáslav prohrála v Náchodě, nadšeně bojující domácí berou tři body!

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali na půdu FK Náchod. Domácí bojující o záchranu v soutěži zvítězili 3:1. Čáslavští ve druhém poločase dokázali srovnat dvougólové manko, nicméně při vyrovnávací brance zaúřadoval hlavní sudí Depeš, který regulérní gól hostům neuznal.

282_20220416_084549.jpg

Čáslav dnes vyráží do Náchoda s cílem získat další tři body!

Fotbalisté Čáslavi ve 21. kole divizní skupiny C zajíždějí dnes na půdu Náchoda. Čáslavští se budou nadále snažit o setrvání na třetí příčce tabulky. Domácí mají v této sezóně po nepovedené podzimní části opačné starosti. Se ziskem dvaadvaceti bodů jsou těsně nad sestupovým pásmem.

274_20220410_210728.jpg

Duel Čáslavi s Velkými Hamry branku nenabídl, domácí dohrávali v deseti!

Fotbalisté Čáslavi ve dvacátém kole divizní skupiny C na stadionu Pod Hrádkem změřili své síly s tabulkovým sousedem – TJ Velké Hamry. Utkání nakonec dospělo k bezbrankové remíze, když Čáslavští dohrávali posledních dvacet minut, včetně pětiminutového nastavení, oslabeni o vyloučeného kapitána Jakuba Vančuru.