Zobrazeno 11 až 20 z celkem 46 článků.

Vzdělávací seminář MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce

FK Čáslav v letošním roce připravil sérii vzdělávacích seminářů pro rodiče našich fotbalistů/fotbalistek, zároveň rovněž pro trenéry našich mládežnických celků. Startujeme již v úterý 2. května 2023 seminářem paní doktorky MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce. Seminář je pro členy/rodiče FK Čáslav bezplatný!

Domácí tým byl nad naše síly

Na podzim jsme tým Football Talent Academy na domácí půdě v Čáslavi porazili 4:2 a díky tomu jsme přijeli na středeční dohrávku optimisticky naladěni.

Čáslav v pardubickém azylu neuspěla

Rozmáčené trávníky na hřištích v Čáslavi nám nedovolily sehrát mistrovský zápas v domácím prostředí. Azyl nám poskytla UMT v Pardubicích-Ohrazenicích.

V průměrném zápase jsme branku nevstřelili

Přijít na hřiště 3.5 hodiny před zápasem a na lačno nebývá zvykem. Na základě spolupráce s RFA Pardubice si všichni hráči U14 před domácím zápasem s Duklou JM udělali test analýzy složení svého těla na přístroji InBody. Měření pod vedením fyzioterapeuta RFA Pardubice Marka Pluhaře nám ukázala zajímavé výsledky. Po snídani - svačině následovalo sledování 1. poločasu týmů U15. Pak se všichni už koncentrovali pouze na svůj zápas.

Na derby do Kolína dorazil kompletní tým FK Čáslav U14

Celý zápas byl vyrovnaný, bojovný a ve svižném tempu. Nám patřil 1. poločas. Domácí měli více ze hry ve 2. poločasu, kdy si chvílemi vytvářeli až drtivý tlak. Hráčem utkání byl z mého pohledu náš střední záložník a po odchodu Vavřiny ze hřiště i kapitán, Tomáš Vedral, který byl skutečně u všech důležitých momentů tohoto zápasu.

U14 rozstřílela soupeře ze Sokola Třebeš

První jarní mistrovský zápas se nepodařilo sehrát na základě nezpůsobilého terénu na hřišti našeho soupeře Football Talent Academy. Díky tomu jsme v souboji o první body přivítali v Čáslavi TJ Sokol Třebeš. Tým, který nás v posledním podzimním kole pořádně prověřil na UMT v Hradci Králové. O našem vítězství tam rozhodly dvě branky Lukáše Zavadila v závěrečných minutách zápasu.

Hradecká Slavia nás ve druhém poločase vůbec nešetřila

FC Slavia Hradec Králové s námi sousedí v tabulce mistrovských zápasů (má o jeden bod méně). Podzimní zápas v Čáslavi skončil 2:2. Takže přípravné utkání slibovalo vyrovnaný duel, ale opak byl pravdou. Po vyrovnaném 1. poločase (2:2) přišla velká nekvalita v naší obranné činnosti a soupeř nás vůbec nešetřil.