Zobrazeno 1 až 10 z celkem 20 článků.

Čáslav si poradila s Třebeší

Poslední mistrovský zápas podzimní části sezóny měl být dle předpokladů v režii týmu FK Čáslav. První poločas na UMT v Hradci Králové tomu i odpovídal (0:2). Ve druhém poločasu hráči Třebeše zvýšili otáčky a 6. minut před závěrečným hvizdem bylo vyrovnáno (2:2). Vypadalo to, že je zaděláno na pořádné drama. Překvapení se nakonec nekonalo. Střídající Lukáš Zavadil dal dvě branky a rozhodl o tom, že tři body do tabulky si připíše FK Čáslav.

Flieger jako Fliegel. Tondové o víkendu pálili ostrými

Radost v závěru podzimní části mistrovské sezony si dopřál čáslavský fotbalový mix dívek a chlapců, když v sobotu 5. listopadu na umělé trávě jednoznačně zvítězil v utkání okresního přeboru mladších žáků s Paběnicemi.

Tonda Flieger rozhodl zápas s Football Talent Academy

K našemu poslednímu mistrovskému zápasu v podzimní části sezóny na domácí půdě dorazil do Čáslavi ambiciózní tým Football Talent Academy. V krásném slunečném poledni, na těžkém terénu, byl k vidění kvalitní výkon obou týmů a 4 branky Antonína Fliegera.

Halloweenský večer FK Čáslav nabídne kouzelnickou a ohnivou show!

Strašidelný podvečer na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi startuje v pondělí 31. října 2022 v 17 hodin! Bohatý program zahájí netradiční halloweenská zábavně animační show profesionálního kouzelníka Jakuba Koutského, která se uskuteční na multifunkčním hřišti za hlavní budovou kabin a restaurace.