Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 49 článků.

U11 vstřelila sedm branek

V dalším kole čáslavští doma přivítali Církvici, která je na devátém místě se sedmi body. Čáslav je na sedmém místě se čtrnácti body. Čáslavští věděli, že musí zabodovat, aby se na ně Církvice nedotáhla. Začátek zápasu ukázal, že větší chuť mají domácí, když po poločase vedli 4:1. Ovšem začátek druhého poločasu vypadal opačně. Naštěstí první, kdo v druhém poločase vstřelil branku, byla Čáslav, a ta už si zbytek zápasu pohlídala.

Režie čáslavského derby se na umělé trávě ujal Mrazík

Fotbalista přezdívaný Mrazík se stal v neděli 30. října podle očekávání rozdílovým a nejnebezpečnějším hráčem čáslavského derby v okresním přeboru mladších žáků. Borec se zkušenostmi z ligové mládežnické soutěže vstřelil tři góly a na jeden přihrál.

Čáslavské derby!

Další okresní kolo nabídlo Čáslavské derby mladších žáků. Z těchto celků bylo nakonec šťastnější “A“. I když začátek zápasu tomu vůbec nenapovídal, když “A“ muselo vždy dotahovat brankový rozdíl. Rozdílovým hráčem byl Filip Mráz, který zaznamenal hattrick a velkou částí pomohl “A“ k výhře.

Nevydařený začátek zápasu

V dalším kole se čáslavští vydali na nejvzdálenější zápas podzimu v rámci mladších žáků, a to až do Sázavy. Domácí byli v tabulce jedno místo nad Čáslaví, a tak se na ně čáslavští chtěli dotáhnout. Věděli, že je nečeká vůbec lehký soupeř. Bohužel tyto plány se rozplynuly hned v úvodní desetiminutovce, kdy Čáslav inkasovala dvě branky. Poté se hra zlepšila, ale produktivita vázla. Nakonec Čáslav inkasovala ještě tři branky, a tak odjela ze Sázavy bez bodu.

Poslední podzimní krajský turnaj

V posledním krajském turnaji, který se konal v Čáslavi, se spojila čáslavská U11 s U10, kteří si vyzkoušeli fotbal s o rok, až dva, staršími soupeři. Čáslavi se nakonec podařilo vyhrát, alespoň jeden zápas, a tak neodešli s prázdnou.

Příležitost předvést, kdo co umí

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Od první minuty jsme na Paběnice vyvíjeli nátlak na útočné polovině hřiště, kde se ve výsledku taky odehrávalo 90% utkání. Soupeř velmi zahustil střed hřiště a tím nám ztížil přístup k brance. To pro nás byla ideální příležitost procvičit si práci s volným prostorem.“

Čáslav dvougólový odskok Vrdů nedohnala

Ve 12. kole mladších žáků zavítali čáslavští do Vrdů, kde je čekal vyrovnaný zápas. Čáslavi chybělo sedm lidí, a tak si museli půjčit, alespoň tři hráče z U12. I přes pomoc těchto hráčů Čáslav na body nedosáhla. Od 13. minuty Čáslav doháněl skóre. Na 1:0 Čáslav ještě dokázala odpovědět, ale Vrdy odskočily na rozdíl dvou branek a na to už čáslavští nedokázali odpovědět.

Halloweenský večer FK Čáslav nabídne kouzelnickou a ohnivou show!

Strašidelný podvečer na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi startuje v pondělí 31. října 2022 v 17 hodin! Bohatý program zahájí netradiční halloweenská zábavně animační show profesionálního kouzelníka Jakuba Koutského, která se uskuteční na multifunkčním hřišti za hlavní budovou kabin a restaurace.

Konec před finálovým turnajem

Ve třetím kole Planeo Cupu čáslavští fotbalisté odcestovali do nedalekých Pardubic. Opět se hrál systém 5+1 s časem jedenkrát 20 minut. Zde se utkali s opravdu kvalitními týmy. První tři týmu z toho turnaje se utkají na již republikovém finále. Turnaj byl ovšem velice kvalitní, a tak borci z Čáslavi dosáhli “jen“ na 6. místo. Vítězem turnaje se zcela zaslouženě stal Kolín, který neprohrál jediný zápas. Dále postoupili Chlumec a Nové Město.