Zobrazeno 11 až 20 z celkem 44 článků.
275_20220411_104859.jpg

Juniorka doplatila v Divišově na střeleckou impotenci

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Rozmary počasí zapříčinily fakt, že část zápasu se odehrála na hřišti pokrytém sněhovou vrstvou. Ačkoliv hosté měli v utkání více vyložených příležitostí, jejich slabá koncovka je stála jakýkoliv bodový zisk.

262_20220404_154228.jpg

Juniorka bere tři body, premiérovou branku vstřelil patnáctiletý David Hybler!

V hodně omlazené sestavě nastoupila do dalšího kola I. A třídy sk. B čáslavská juniorka. V prvním poločase byl průměrný věk základní sestavy 21 let, v tom druhém dokonce o rok méně. Od začátku utkání v dresu Čáslavi nastoupil i patnáctiletý mladší dorostenec David Hybler. Domácí mladíček si navíc připsal vítězný gól zápasu!

254_20220328_102928.jpg

Oslabená juniorka si převezla z Jesenice bod

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Jesenice. Trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků řešil před zápasem výrazné problémy se sestavou. Kvůli pracovním povinnostem a zraněním mu chyběla řada hráčů. Do utkání tak musel nasadit tři polozraněné fotbalisty Dastycha, Kulhánka a Fišra. K tomu se do základní sestavy dostal i Jakub Svoboda, který naposledy odehrál soutěžní utkání před dvěma lety.

240_20220316_111828.png

Oslavy 120 let fotbalu v Čáslavi nabídnou dvoudenní program

V letošním roce slaví fotbalový klub v Čáslavi významné jubileum, a to 120 let od svého založení! Fotbalový klub připravil dvoudenní oslavy, které začnou v pátek 24. června a potrvají do soboty 25. června 2022. Oslavy vyvrcholí charitativním utkáním staré gardy Čáslavi proti týmu osobností z řad herců, sportovců REAL TOP PRAHA.

235_20220314_103909.jpg

Juniorka si v Průhonicích uřízla ostudu!

Byť složení čáslavské juniorky poznamenal souběh utkání s a-týmem, i tak do Průhonic odjela sestava, která měla domácímu celku daleko lépe konkurovat. Čáslavští hráči ovšem po rychlé brance rezignovali na zodpovědný přístup k zápasu a z Průhonic si odvezli vysoký debakl.

232_20220311_093641.jpg

Změnami v čáslavském béčku jsou především dlouhodobá zranění

Fotbalová rezerva Čáslavi je velkou součástí divizního A týmu. Spolupráce mezi oběma týmy funguje více než dobře. V přípravě to bylo naprosto patrné, při velké marodce áčka zaskakovali hráči „juniorky“ běžně v zápasech. Jak je také běžné, v kádrech rezervních družstev k velkým obměnám nedochází. Je to i případ Čáslavi?

208_20220221_101438.jpg

Čáslavská juniorka vzdorovala rezervě Admiry Praha pouze poločas

Fotbalisté čáslavského béčka se v sobotu v poledne utkali v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem s rezervou Admiry Praha. Zápas výrazně ovlivnil vítr. V prvním poločase s výhodou větru v zádech nastoupili Čáslavští a svedli s týmem z Pražského přeboru vyrovnanou partii. Ve druhém dějství však Admira potrestala chyby v rozehrávce čáslavských mladíků a zvítězila jednoznačně 4:0.