Zobrazeno 1 až 10 z celkem 69 článků.

Kovanická prověrka s Poříčany odhalila dost nedostatků

Čáslavandy si v pondělí 19. června měly možnost zahrát s vyloženě dívčím protivníkem. Takzvaně na půli cesty v Kovanicích u Nymburka je přivítaly starší žákyně z Poříčan. Přátelský zápas nabídl jedenáctkový fotbal na celém hřišti.

Dvě Čáslavandy předvedly v dresu Sparty skvělý výkon

Výborným výkonem na krajském finálovém turnaji okresních dívčích výběrů v Příbrami si o dres pražské Sparty řekly dvě fotbalistky Čáslavi: L. Hájková je v hledáčku letenského klubu už delší dobu, pro brankářku A. Mikanovou se jednalo o novinku.

Kdo v Příbrami nezvládl první dva zápasy, neměl medaili

Tři výhry bez obdržené branky a jen jedna prohra. I přes tuto výbornou bilanci na krajském finálovém turnaji okresních dívčích výběrů ve sportovním areálu Spartaku Příbram zbyly na fotbalistky Kutnohorska ve čtvrtek 15. června pouze brambory.

Dvě gólové tečky za sezonou udělal brankář v útoku

Tabulkově příjemného soupeře přivítali v neděli 11. června na závěr sezony mladší žáci čáslavského béčka. V utkání s předposledním sdruženým týmem Malína a Hlízova dominovali, s chutí si zaútočili, zastříleli, ale pěkně zakulatit výsledek nestihli.

Z faulu na sestru vytěžila brankářka první gól v životě

V dobývání soupeřovy svatyně se v neděli 4. června hned od začátku proměnil zápas čáslavských fotbalistek se staršími žáky ze Záboří nad Labem. Herně se jednalo o jasnou záležitost, a tak bylo jen otázkou, v jaké kvalitě dívky zvládnou zakončení.

Úvodní paběnické varování padlo na úrodnou půdu

Po překvapivém odstoupení Močovic skoro na konci rozehrané soutěže převzali Černého Petra v okresním přeboru mladší žáci Paběnic a právě poslední tým tabulky byl ve čtvrtek 1. června na hlavním hřišti hostem čáslavského béčka.

Zápas se Zbraslavicemi vyvrcholil špatným směrem

Kdyby se fotbalové utkání mezi čáslavskými staršími žákyněmi a Zbraslavicemi hrálo ve středu 31. května pouze jeden poločas, asi by se nic nestalo. O všem podstatném už bylo víceméně rozhodnuto a aspoň by nedošlo na nezajímavou kopanou.

Nová osa týmu se stala základem vítězství v Církvici

Pořádná fotbalová šichta začala mladším žákům čáslavského béčka na začátku 22. kalendářního týdne, kdy se jim ve čtyřech dnech sešly tři mistrovské zápasy. Po vítězném klubové derby v poměru 3:1 zavítaly v úterý 30. května do Církvice.

Osvěžující byly v Malešově nanuky a první poločas

Z pohledu sdruženého týmu Malešova a Křesetic prospaný první poločas výrazně pomohl čáslavským starším žákyním k dalšímu tříbodovému zisku. Ty ani nemusely předvést mimořádný výkon, stačilo jen trestat hrubé chyby soupeře.